• The TMF is sponsored by Clips4sale - By supporting them, you're supporting us.
  • >>> If you cannot get into your account email me at [email protected] <<<
    Don't forget to include your username

The TMF is sponsored by:

Clips4Sale Banner

Hungarian Tickling section

crazytickling

TMF Poster
Joined
Apr 14, 2011
Messages
76
Points
0
Hi, I just wanted to ask if anybody else is interested in a thread for forum members with hungarian nationality. There was a standalone tickling forum in Hungary but now it`s dead. I want to reunite the members here if they are interested, and continue the forum.
 
i wasnt part of that forum, but im hungarian and i willing to:D szóval ja én is magyar vagyok
 
szia! :hiwelcome: Végre valaki. Örülök, hogy írtál, Remélem többen is jönnek majd. Mi történt azzal a fórummal?
 
nem tudom, én nem ismertem azt a fórumot sajnos :( van amúgy google hangoutsod?
 
nincs hangoutsom, semmi. csak itt írok ha írok. legszivesebben létrehoznék egy komplett új fórumot, csak nem volna rá időm hogy mindennap moderáljam. ez csak egy topic. ide ha valaki akar megoszthat sztorikat, képeket,.... csak hogy a magyarok egy helyen legyenek. kit és hogyan csikiztél utoljára?
 
hát én is csak a barátnőmet, bár van 1-2 kolléganőm akit szivesen kipróbálnék hogy mennyire csikisek. bár szerintem mind olyan, hogy meg is kéne kötözni őket hozzá ;)
 
Sziasztok!
Próbáljuk a víz fölött tartani ezt a topikot, aztán hátha rátalálnak még további honfitársak
 
reméljük fennmarad, bár igaz magam sem tudok feljárni minden nap. de igyekszek majd még összehozni egy kis sztorit is a jövőben.
 
Egyelőre kevesen vagyunk. A magyar oldalon 10-12 éve volt valami felfutás, aztán azóta döglődés van.
Nem tudom, ennyire kevesen vagyunk ilyen furcsa érdeklődéssel, vagy nem találnak rá, vagy esetleg mások olyan telefonos appot használnak, amiről mi nem tudunk?
 
én nem használok semmilyen appot. több okból is. az egyik az, hogyha nem fórum formája van az érdeklődési körnek akkor senki új nem talál rá soha.
 
Elég nagy a pangás de azért jó látni hogy vagyunk. Üdv néktek, kárhozott lelkek!
 
Sziasztok!

En mar nagyon regota csiki-fan vagyok, foleg szolga oldalon de adni sem rossz neha :) Ha valaki szeretne irjon nyugodtan, nyitott vagyok!
 
Sziasztok!

Nem könnyű egy fétissel foglalkozó online felületet aktívan fenntartani. Valljuk be, a rohanó mindennapokban nem biztos, hogy valaki minden nap erről beszélgetne. Továbbá mint tapasztalom, gyakran vékony a határ az 'értelmes' kulturált beszélgetők és a túlpörgött mániákus tagok között. Engem az utóbbitól a hideg kiráz.

De persze magam is tudom meg érzem, hogy jó lenne egy konkrét felület, ahol a sorstársak tudnak beszélgetni, és még normális keretek között 'kiélni' a közös fétist képek és videók, történetek megosztásával.
Ezért 2019-ben elkezdtem építgetni egy fórumot, de tény, nem könnyű beindítani. Nem tudom, hogyan és hol lehet egy ilyen zárt és különcnek tekinthető témával 'házalni', hogy az érintettek megtalálhassák. S bár a regisztrált felhasználók száma jelenleg 67 tagot számlál, de ennek majdnem a fele sosem szólt hozzá a fórumhoz, a ténylegesen aktív tagok száma kimerül egyszerre 2-3, átlagban pedig maximum 5-6 főben. Az is igaz, hogy a fórum jelenleg zárt, tehát csak regisztrált felek láthatják a topicokat és hozzászólásokat, mert szerettem volna kivédeni a trollok, rosszindulatú vagy egyéb romboló hatású embereket. A nyilvánossá tételt most igyekszem szavaztatni az ottani tagokkal. Ez annyit tenne, hogy nyilvánosan olvashatóvá válik a tartalom, de továbbra is regisztrálni kell ahhoz, hogy valaki hozzászóljon.

Nem teszek be direkt linket, nehogy repüljek, de ha a tickling mellé beírjátok a keresőbe a hungarianforum szót, megtalálhatjátok.
 
What's New

4/19/2024
Check out the huge number of thicklign clips that can be found at Clips4Sale. The webs biggest fetish clip store!
Tickle Experiment
Door 44
NEST 2024
Register here
The world's largest online clip store
Live Camgirls!
Live Camgirls
Streaming Videos
Pic of the Week
Pic of the Week
Congratulations to
*** brad1701 ***
The winner of our weekly Trivia, held every Sunday night at 11PM EST in our Chat Room
Back
Top