• The TMF is sponsored by Clips4sale - By supporting them, you're supporting us.
  • >>> If you cannot get into your account email me at [email protected] <<<
    Don't forget to include your username

The TMF is sponsored by:

Clips4Sale Banner

Is anyone in Greece ?

Ti Kanete

Giea sas! Does a basically non-fluent Greek-American qualify here? (Thelo na matho, xepo ligo...) Any others in the New York area by chance..?)
Regardless, just saying hello!
:fish:
 
Last edited:
Hellooo
Ti ginete edo ???
Iparxi kanenas stin Alexandroupoli i to Evro ? eimai apo ena xorio stin Orestiada...
 
Greek in Germany

Γεια σας παιδιά!

Βλέπω γινόμαστε παλλοί σιγά σιγά...

Εγώ μένω Γερμανία, αλλά έρχομαι στην Ελλάδα πολλές φορές το χρόνο, κυρίως στην Αθήνα και στα νησιά. Είμαι 33 χρονών.

Θα χαρώ πολύ να γνωριστούμε!

Νίκος
 
Αυξανομαστε συνεχεια,αλλα νομιζω οτι υπαρχουν κι αλλοι που δε θελουν να αποκαλυφθουν.Μεχρι πριν λιγο καιρο νομιζα οτι ημουν ο μονος ελληνας στο forum.Λετε να υπαρχει κανενας διασημος αναμεσα μας??
 
Ελληνες Διαδημοι?

Καμια πληροφορια για διασημους ελληνες που γαργαλιουνται υπαρχει?Αν υπαρχει και φωτο η'βιντεακι,ακομα καλυτερα.
 
Geia xara paidia, eimai kai egw edw!Den fantazomoun oti eimaste tosoi.Kseroume an yparxoun kai elinides anamesa mas?
 
Χαιρετώ κι εγώ με τη σειρά μου...
Βλέπω μεγαλώνει η ελληνική παροικία στο Tmf :)
 
hi

geia sas paidia den eixa dei nwritera to post!!!xairomai pou yparxoun tosoi apo ellada edw mesa!!gia videakia exw kapoia sole shots apo eleonora meleti k karavatou!!oso gia to an gargalietai kapoios to mono pou exw dei einai me ti xristina lampiri opou ekane kapoies askiseis gymnastikis me apeira foot shots!!bye
 
new member too

geia sas paidia. psaxnontas sas brika. exo mia erothsh. giati mikroi olo paixnidia me gargalito paizame kai tora moyxliazoume? mono emeis ta agoria paramenoyne paidia telika
 
ki egw ellhnas eimai kai eimai se auto to forum edw kai kairo, apla menw sthn afaneia giati genika exw mia kapoia anasfaleia sxetika me auto to... fetix, den 8elw na synacw gnwrimies sto forum kai meta na de8w me auto to pragma.

a nai, shmeiwteon oti ki egw eimai antras.

oso gia ton ttx, ki egw authn thn entypwsh eixa (oti hmoun o monos)alla isws kai na hmoun apo tous ligous tote, alla ap'oti vlepw plh8ainoume.. an kai mou fainetai oti polloi exete er8ei prin apo mena.
 
egw eimai ligo palios edw,alla molis eida posoi exete apanthsei,kai de niwthw toso monos pia!Tha eprepe omws na eimastan perissotroi.Kai fysika oxi mono antres.
 
Hi

9-2-2008 to teleutaio mhnuma? Telika eimaste polu ligoi.Geia se olous kai apo mena...Ante na auksanomaste :)
 
Ontws poly ligoi. oso gia ton an gargalietai kapoia ellhnida xerw mono gia thn kwletsa apo fame story. exw kai ena videaki poy th gargalane...
 
Geia sas ki apo mena.
Johnako auto to video mporeis na to anevaseis se kana youtube klp? Tha itan polu kalo ek merous sou. :)
 
pwpw kosmos :O
shmera grafthka..! (male 21)
re Johnako, gt den ftiaxneis mia lista me ta melh sto prwto post? (diaxwrismoi perioxes/fylo ?) wste na einai eukolo na vriskei amesa opoios kainourios mpei sympatriwtes xwris na trexei olo to thread..? :atom:

my location: prwteuousa
:)
 
Το videaki με την Κωλέτσα που σας έλεγα είναι εδώ http://www.mediafire.com/?jnygyn0tyh2

επειδή κάποιος το ζήτησε...
Ino οταν λές "oso gia to an gargalietai kapoios to mono pou exw dei einai me ti xristina lampiri opou ekane kapoies askiseis gymnastikis me apeira foot shots!!" τι εννοείς;; μονο fooot shots ή υπήρχε και γαργάλημα;;
 
merikes fores re patrida niw8w poly monos epeidh den 3erw kanenan allon ousiastika me auto to fetix
na syspeirw8oume ama einai na kanoume diko mas konvension ;p fovamai polles fores oti otan to anaferw me koitane san na eimai o pleon anwmalos, 8a 8ela mia fora na eimai mazi me kapoia atoma pou katalavainoune apolyta to ti einai na exeis gargalofetix

parempiptontws, ama yparxei kamia kopela gyrw sta 18 pou goustarei egw menw a8hna, den anazhtw sxesh apla kamia kopela na paizoume ousiastika, exw hdh kopela-syntrofo pou goustarei kai auth alla okei allo to gargalhma allo h sxesh, h ousia einai na spame plaka ;P ama htane kai h kopela mou mazi 8a mporousame na to kanoume mf/f gia perissoterh fash ;p

ara ama yparxei kamia pou 8elei etsi gargalhma gia plaka as mou steilei mhnyma ;p
 
k emeis auto psaxnoume file mou..poly dyskola 8a vre8ei apo edw pera opws vlepeis..edw k tosa xronia tpt. enw vlepeis lees females apo toses xwres apo ellada tpt re gamwto..
 
yparxoune koritsia genika, apla fovountai 3erw gw h ntrepontai, exw mia dyo filenades pou den kwlwnoune kai spame plaka eukola alla alles gnwstes ntropales poly, de to syzhtane poly, ama to proteineis kanoune oti den to akousane 3erw gw h/kai to paizoune yperanw

ara okei ama einai kapoia kai exei tetoiou va8mou komple3-yperanw akoma kai me ta gargalhmata okei de peirazei de th 8elw gia parea ;p oi akomplaristes h toulaxiston, autes pou 8eloune na to syzhthsoune kai na caxtoune euprosdektes kai me to parapanw ;p
 
What's New

3/29/2024
The TMF Gathering forums keep you up to date on where and when folk are meeting up.
Tickle Experiment
Door 44
NEST 2024
Register here
The world's largest online clip store
Live Camgirls!
Live Camgirls
Streaming Videos
Pic of the Week
Pic of the Week
Congratulations to
*** brad1701 ***
The winner of our weekly Trivia, held every Sunday night at 11PM EST in our Chat Room
Back
Top